Naše tříkolky

Po delší době s k vám vracím, protože se nám tu v království českém rozmohl jeden nešvar. A sice je potřeba mít tříkolku homlogovanou či testovanou?

Pojďme si říct, proč jo.

Naše tříkolky jsou jako jediné v ČR homologované a testované, takže to, co udáváme máme podložené a odzkoušené nezávislou testovací laboratoří TUV/SUD. Homologace není jen o tom, zda-li může mít tříkolka SPZ či ne, je to hlavně o tom, že se k vám dostane stroj, který je bezpečný a funkční, tak jak je udáváno. Homologací projdou veškeré použité komponenty, aby byly kvalitní a bezpečné.

Je dobré vědět, že někdo se tomu chtěl věnovat,dát do toho spoustu času,úsilí a peněz, aby vám připravil, co nejlepší výrobek.

Otázka pro vás,moji milý, může vám někdo další zaručit, že to co udává je založeno na pravdivém základě, protože to bylo otestováno-brzdy ,šasí,listová pera,řídící jednotky,budíky,motory...vše je dimenzováno tak, aby tříkolka byla dlouhodobě funkční a hlavně bezpečná.  Nelze věřit všemu, co je napsáno, protože papír snese vše.

Ruku na srdce a další otázka pro vás-kdo křičí nekupujte homologovanou tříkolku? Není to náhodou ten, který sám takové nemá.

Howgh domluvila jsem. Mír s vámi.