Benycargo 11S červená

58
2 hodnocení

11Ska se nám v roce 2018 trochu převlékla -nahodila vyšší sajtny a lavici na korbu. Na kráse jí to neubralo, ale stal se z níc ještě větší makáč, co jde do všeho a ničeho se nebojí.


 • 60 487,90 Kč včetně DPH
 • Skladem
49 990 Kč
Kategorie: Pracovní elektro tříkolky
Záruka: 2 roky
 

Tahle pracovní elektro tříkolka je asi to nejpohodlnější, co si můžete na práci představit-prostě zalezete na lavici, jak za psací stůl a sedíte a nevadí vám ani to,že musíte při práci pořád nastupovat a vystupovat, pořád lezete na lavici, vystačí s ní malí velcí,tlustí,tencí. Říkáte že máte 195 cm, to nevadí,nohy tam pořád v klídečku srovnáte a kolena neodřete.

Sednete a jedete,jen si přehazujete tři rychlosti, kdy vás ta největší vystřelí na krásných 35 km/h,na couvání si vystačíte s jednou ,ale za to pojedete s muzikou,pípání upozorňuje, jak vás, tak kolemjdoucí, abyste nevyvedli nějakej ten malér.

Když přijedete pod kopec či do blátivé louže a říkáte si tak to už nemůžu,tak si vzpomenu na Růžu a hned zas můžu,protože tam sešlápete redukci,která vám pomůže i ze zdánlivě nemožného terénu nebo taky když máte hodně naloženo,myslím,že 400kg už je pěkná váha a to dřevo,hlínu či kamení s tříkolkou hravě odvezete.Pokud byste se rozhodli pro něco objemnějšího,tak prostě dáte dolu všechny tři sajtny a vezete OSBčko či balík sena.

Na nákupy v Kaufu či krásnou projížďku krásně vystačí dojezdová vzdálenost 70 km,pokud dojde šťáva,tak tankujete z jakékoliv 230Vzásuvky,za cenu cca 7,-Kč za plnou.Když jste na nule,tak to tankování zabere asi 8 hodin času,ale o to se nemusíte starat,protože to chytrá nabíječka hlídá za vás a jak je dotankováno,tak se vypne a rozsvítí se zelená LEDka,která vám to oznámí.

Na to popojížděníčko po veřejných komunikách budete muset tuhle krasavici opatřit SPZkou,což není problém,tříkolka má homologaci a můžete jezdit,kde se vám zamane,teda kromě dálnice.Povinný ručení vám udělají zhruba od 150-300 kaček.Na tyhle výlety nezapomeňte na řidičák AM nebo B a také na nějakou tu skořápku na hlavu,kdyby vám chtěl někdo pomáhat a chránit.

 

TECHNICKÁ DATA

 • Motor: 60V 1000W Diferenciálový
 • Rozměry celkové: 2685 x 1016 1195 mm
 • Rozměry korby: 1300 x 950 x 280 mm
 • Váha (z toho baterie): 235 kg (60 kg)
 • Nákladní nosnost: 410 kg
 • Dojezd: 75 km
 • Stoupání: 18 % i s nákladem
 • Max.rychlost: 35 km/h
 • Rozměr předního kola: 2,75 x 14
 • Rozměr zadních kol: 4 x 12
 • Baterie: gelové 60V 45 Ah, dobíjení ze sítě 230 V

 

 

 

 

 

 

 

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

5,0 2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Benycargo 11S červená Benycargo 11S červená
5
MV Avatar autora | 20.9.2018
Je to nádhera, sice s ,,plynem,, jsem z počátku trochu zápasil, ale za pár chvil jsem ho dostal do ruky a už neskáču :-) . S přihlašováním to byla legrace na delší vyprávění (bylo to bez problémů, jen pro úředníky nečekaná situace, kterou jsme zvládli s ůsměvem) , ale dopadlo to dobře . Pojistka 177kč/rok :-) Kam přijedu vzbudím pozornost a radost. :-) Jen mě mrzí, že nevjedu do kůlny, dveře jsou 97 cm a tříkolka 101,5.... nevadí něco vymyslíme :-) Těším se na každou jízdu. Koupeno do kamenictví pro manželku, aby mohla jezdit tesat písmenka, která lze tesat pouze za dobrého počasí. Na korbičku nějaký ten vercajk a tradá .Na hřbitově se dá krásně přijet až na místo. Jestli někdo váhá, tak neváhejte!!!
Benycargo 11S červená Benycargo 11S červená
5
JB Avatar autora | 13.7.2018
Pastviny nemáme u domu a do loňského roku jsem na ni neměli vodu, (naštěstí se nám letos podařilo pastvinu rozšířit a naše ovce a kozy budou mít přístup k vodě) byli jsme tedy nuceni vozit vodu autem, bohužel jak to bývá, cesta nebyla stavěna pro osobní vozy a tak náš vůz dostával docela zabrat. Díky vaší tříkolce můžeme vodu a nejen vodu, vozit bez problémů a navíc ji může vozit i náš syn, který ještě nemá na řízení auta patřičný věk :-). Tříkolka je úžasná i v tom, že uveze, celkem bez problémů, větší, kulatý balík a je možnost s ním zajed až do stodoly, kam se traktor nedostane. Také ji užíváme na vyvážení hnoje, či převoz zeminy. Je opravdu všestranně úžasná. V neposlední řadě nás, čas od času, převeze lesní cestou ke známým a zkrátí nám cestu asi o 20 km . ;-)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.